تاریخ : چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹ 20 رجب 1442 Wednesday, 3 March , 2021
4

۵ راه نجات افراد همدل معنوی

  • کد خبر : 2172
  • 24 شهریور 1399 - 10:56
۵ راه نجات افراد همدل معنوی

کسانی که دارای قدرت همدلی معنوی و یا غیب لمسی هستند شدیدا از انرژی های دیگران تاثیر گرفته و غم و درد آنها را با تمام وجود حس می کنند. تعدادی از این افراد گاهی دوست دارند کسی را نبینند و به بیابان پناه ببرند. گاهی بودن در کنار انسانها و جذب انرژی غم و اندوه آنها و همچنین […]

کسانی که دارای قدرت همدلی معنوی و یا غیب لمسی هستند شدیدا از انرژی های دیگران تاثیر گرفته و غم و درد آنها را با تمام وجود حس می کنند. تعدادی از این افراد گاهی دوست دارند کسی را نبینند و به بیابان پناه ببرند. گاهی بودن در کنار انسانها و جذب انرژی غم و اندوه آنها و همچنین ادراک آنها برایشان بسیار دردناک بوده و می تواند باعث بیماری یا انزوای آنها شود.

۱- تغییر دیدگاه

مهم ترین چیزی که می تواند بار سنگینی را از دوش یک فرد همدل یا غیب لمس بردارد تغییر دیدگاه او نسبت به مسئولیت های خود است.

شما باید به این باور برسید که مسئول رفع تمام درد و رنج های دیگران نیستید.

برای تمرین، اگر در کنار فردی نشستید و انرژی غم و رنج او را حس کردید به جای گریه و تاسف و عذاب وجدان به خود یادآوری کنید که او به عنوان یک انسان که دارای بعد روحانی است به زمین آمده تا توسط این سختی ها و رنج ها رشد کند و درس های مهمی یاد بگیرد. هیچ کس از آسودگی مطلق چیزی یاد نمی گیرد.

هر اتفاق بد یا ناراحتی و مصیبتی برای آنها پیش آمده قطعا دارای یک دلیل است و شما اجازه دخالت در گرفتن درس های معنوی آنها را ندارید. شاید قرار است چیز فوق العاده ای به آنها برسد ولی قبل از آن باید از این مسیر دردناک عبور کنند و روح خود را پرورش دهند.

ما از مسیر زندگی دیگران خبر نداریم و هر کدام دارای وظایف و درس های معنوی مشخصی هستیم.

البته این به معنی بی خیالی نیست بلکه می توانید برای آنها دعا کنید یا اگر می توانید به آنها در حد امکان کمک کنید ولی اجازه ندهید عواطف منفی آنها شما را از پا در بیاورد.

۲- در امان ماندن از دزدان انرژی

حتما کسانی که همدل یا غیب لمس هستند از تخلیه انرژی خود در نزد کسانی که از لحاظ عاطفی و انرژی در سطح نامطلوبی قرار دارند مطلع هستند. اگر مجبور هستید در کنار این افراد باشید دور خودتان یک هاله سفید یا بنفش روشن تصور کنید. این هاله حفاظتی اجازه نمی دهد انرژی های شما و آنها با هم ارتباط پیدا کند. به علاوه می توانید برای آنها هم در ذهن خود یک هاله سفید درخشان ایجاد کنید تا حالشان بهتر شود. همچنین اگر در خیابان عبور کردید و صحنه تصادف و یا صحنه های دلخراش دیگر دیدید برای آن افراد آسیب دیده نیز این هاله پر از عشق و شفا را تصور کنید.

۳- استفاده از قانون جذب توسط آنها

حتما افرادی را دیده اید که مدام پشت سر هم بدبیاری می آورند. برای مثال با کسانی وارد رابطه می شوند که دقیقا مشابه نفر قبل بوده و باز هم شکست را تجربه می کنند. برای این افراد دلسوزی کردن بی فایده است. آنها خودشان باید یاد بگیرند که با تغییر افکار و نیات خود، حوادث خوب را به زندگی شان جذب کنند. عمده بدبیاری ها به خاطر تصورات غلط خودشان از جهان است. به جای هم دردی با اشتباهات تکراری آنها سعی کنید منابعی را در مورد قانون جذب و باور به مثبت اندیشی را به آنها معرفی کنید تا خودشان بتوانند برای همیشه گلیمشان را از آب بیرون بکشند.

۴- افزایش ارتعاشات خود

وقتی به خاطر تماس با افراد منفی، انرژی خود را از دست داده اید و دیگر نمی توانید در بهینه ترین وضعیت روحی خود باشید یک یا چند مورد از کارهایی که در پست راه های افزایش ارتعاشات شخصی آمده است را انجام دهید تا مجددا حس نشاط و شادی به شما باز گردد.

۵- مراقب چیزهایی که مشاهده می کنید باشید

اگر گوش دادن به اخبار حوادث یا فیلم ها و آهنگ های غمناک باعث وخیم شدن وضعیت روحی شما و افت ارتعاشاتتان می شود در این صورت این گونه اطلاعات را از خود دور کنید و به جای آن به تماشای فیلم های کمدی و آهنگ های شاد و خواندن مقالات عبرت آموز بپردازید.

توجه کنید که شما برده قدرت ماورایی خود نیستید و حق حیات پر از شادی و نشاط را دارید و قرار نیست خودتان را اسفنجی برای جذب انرژی منفی دیگران و از پا در آوردن خود کنید.

لینک کوتاه : https://norehedayat.com/?p=2172

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 48در انتظار بررسی : 48انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.