تاریخ : سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹ 19 رجب 1442 Tuesday, 2 March , 2021
3

غیب لمسی و نشانه های آن

  • کد خبر : 2075
  • 05 شهریور 1399 - 15:22
غیب لمسی و نشانه های آن

غیب لمسی حالتی است که شما بدون آنکه با شخصی صحبت کنید به راحتی متوجه نیات، اقکار و احساسات و انرژی های او می شوید. شاید برای شما پیش آمده باشد که بدون هیچ دلیلی فردی را غیر قابل اعتماد بدانید و حس بدی به او داشته باشید و واقعا هم بعدا به شما ثابت […]

غیب لمسی حالتی است که شما بدون آنکه با شخصی صحبت کنید به راحتی متوجه نیات، اقکار و احساسات و انرژی های او می شوید.

شاید برای شما پیش آمده باشد که بدون هیچ دلیلی فردی را غیر قابل اعتماد بدانید و حس بدی به او داشته باشید و واقعا هم بعدا به شما ثابت شود که او فرد مناسبی نیست. همین طور برعکس.

یا ممکن است قبل از آنکه حادثه تلخی برای عزیزانتان پیش بیاید حس درونی به شما بگوید که او در حال خطر است و دچار استرس و تنش شوید.

همچنین ممکن است وقتی وارد یک جمع می شوید به راحتی انرژی های منفی و مثبت افراد را متوجه شوید.

افرادی که دارای قدرت غیب لمسی قوی هستند حتی می توانند هشدارهای خود برتر و راهنمایان روحی خود را به صورت ضربه ای بر بدن یا حس فرو رفتن سوزنی نوک تیز در پوستشان حس کنند و از تصمیم زشت خود منصرف شوند.

اطلاعاتی که از طریق غیب لمسی به دست می آید نه تنها شامل موارد انسانی بلکه اشیا و خانه و حیوانات هم می شود و شخص می تواند انرژی های منفی و مثبت برخی مکانها را به خوبی حس کرده و در برخی مناطق احساس شادی و در برخی احساس اضطراب و یورش عواطف منفی را به صورت خود به خودی حس کند.

از آنجا که افراد غیب لمس می توانند انرژی های فکری و عاطفی افراد را به خوبی احساس کنند بنابراین آنها را بهتر درک کرده و دلسوزانه تر با آنها رفتار می کنند.

اگر فرد غیب لمس به مکانیسم های دفاعی آگاه نباشد ممکن است به راحتی انرژی خود را در محیط از دست بدهد. بنابراین در قدم اول باید بتواند روش های دفاعی همچون تقویت هاله دفاعی را بیاموزد و تمرین کند تا سد محکمی بین انرژی های منفی اطراف و انرژی خودش ایجاد شود و به راحتی تحت تاثیر منفی محیط و اطرافیان قرار نگیرد.

از فواید غیب لمس بودن می توان به حس خطرات به صورت درد فیزیکی در بدن و استرس عجیب اشاره کرد. برای مثال ممکن است شخص با داشتن چنین عواطفی، مجبور شود که فلان مسافرت خود را عقب بیاندازد و بعدا متوجه شود که اتوبوس قبلی دچار تصادف شده است.

این احساسات منفی به قدری در فرد غیب لمس باقی می مانند که او متوجه پیام آن شده و تصمیم سریعی در مورد آن بگیرد.

بنابراین نباید خود را به درجه بی حسی برسانید و فکر کنید سپرهای انرژی شما قوی هستند بلکه گاهی لازم است در مواقع خطر، واقعا حس تنش انرژیکی و عاطفی پیدا کنید تا متوجه خطر شده و تصمیمتان را عوض کنید…درست مثل حس درد…اگر درد نباشد ما متوجه نمی شویم فلان عضو از بدن ما آسیب دیده و باید به فکر چاره باشیم.

غیب لمس بودن در کنار فوایدی که دارد می تواند در صورت عدم آمادگی، باعث بروز مشکلات عاطفی و انرژیکی شود. وقتی چنین فردی به شخص دیگری دلبستگی پیدا می کند.

پیوند انرژیکی زیادی در بین آنها شکل می گیرد و اگر شخص دچار مشکلات روحی باشد فرد غیب لمس هم می تواند آنها را حس کرده و اوقاتش تلخ شود. مهم نیست فاصله فیزیکی آنها چه قدر باشد و حتی اگر کیلومترها هم از یکدیگر فاصله داشته باشند باز هم این تبادلات انرژیکی صورت می گیرد. کنترل عواطف، پاکسازی چاکراها و تقویت هاله دفاعی و توجه به پیامها و اخطارهای مربوطه می تواند از اذیت شدن فرد غیب لمس بکاهد.

لینک کوتاه : https://norehedayat.com/?p=2075

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.