تاریخ : سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹ 9 ربيع ثاني 1442 Tuesday, 24 November , 2020
2

جادوی سیاه چیست؟

  • کد خبر : 1164
  • 22 اردیبهشت 1399 - 3:21
جادوی سیاه چیست؟

بررسی جادوی سیاه و اثرات آن جادوی سیاه یا سحر الاسود یا black magic از انواع جادوهای شیطانی هستن که شدیدا توسط آیینها و مذاهب مختلف ممنوع شده اند و تقریبا در بخشی از هر فرهنگ دیده میشن و تاریخچه طولانی دارند. برای مثال حتی در اساطیر یونان، شمنیسم، هندو و انواع جادوی غربی و […]

بررسی جادوی سیاه و اثرات آن

جادوی سیاه یا سحر الاسود یا black magic از انواع جادوهای شیطانی هستن که شدیدا توسط آیینها و مذاهب مختلف ممنوع شده اند و تقریبا در بخشی از هر فرهنگ دیده میشن و تاریخچه طولانی دارند. برای مثال حتی در اساطیر یونان، شمنیسم، هندو و انواع جادوی غربی و عربی و نیز زمان پیامبران الهی هم وجود داشته و دارند. خود پیامبر اسلام هم تحت آسیب جادوی سیاه که به دست دشمنان ایشون انجام شده بوده و به همین دلیل دو سوره آخر قرآن برای محو کردن اثرات اون نازل شدن.

جادوی سیاه دانش اساسی هست برای آسیب به انسانهای مختلف و انجام امور خودخواهانه. حتی برای عده ای هم به عنوان منبع درآمد اصلی اونهاست برای مثال جادوی سیاه در بخش غیر مسلمان پاکستان توسط افرادی که هندو هستن بسیار رایج هست و ۹۰ درصد طرفداران اون هم خانمها هستن و درآمدهای کلانی رو برای آسیب به افراد بیگناه به جیب میزنن.

جادوی سیاه به روشهای مختلفی انجام میشه مثل استفاده از خون جغد، هیپنوتیزم، شیاطین و یا عروسکهای وودو، طلسمها و مراسم خاص و ….

لوگو انجمن متافیزیک نور هدایت

ما تصور میکنیم که در قرن ۲۱ استفاده از جادو کم شده ولی متاسفانه این پدیده به قدری در دنیا شیوع پیدا کرده که حتی در برخی کشورهای کمونیستی هم اعتقاد ماورایی چندانی هم ندارن ممنوع هست. هر چند که جادوی سیاه علمی دشوار هست و اثرگذاری اون هم معمولا به زمان مناسب همچون وضعیت قمر بستگی داره ولی افراد زیادی هستن که حاضرند در ازای دریافت وجه از افراد، کسانی که مورد نظر اونها هستند رو مبتلا به جادوی سیاه کنند. این رفتارها معمولا ناشی از حسادت، دشمنی و کینه ورزی افراد نسبت به قربانی هست. البته مواردی هم مربوط به نزاع های قومی و رقابت بین افراد هست که بنابراین گاهی مجموعه ای از افراد تحت تاثیر قرار میگیرند.

البته گاهی جادوی سیاه نتیجه عکس داره و آسیب خودش رو به کسی که اون رو انجام داده و سفارش انجامش شدنش رو داده میرسونه. برای مثال افراد زیادی بودن که برای طلسمهای محبت زوری به ساحران مراجعه کردن و نتیجه عکس گرفتن. حتی به یک مورد گفته شده بود که فلان ماده جادو شده رو تو آب حل کنه و به خورد همسرش بده تا بیشتر دوستش داشته ولی همسرش بعد از چند روز میمیره. شاید بپرسید که طلسم محبت هم مگه از شاخه های جادوی سیاهه؟ بله… هر چیزی که باعث بشه روان شخص  قربانی از وضعیت نرمال خودش خارج شه و مجبور به کاری بشه که در حالت منطقی اون رو انجام نمیداده و نتیجه خودخواهانه برای شخص جادو کننده داره از جادوی سیاه هست. بسیاری از کتب سحر سیاه عربی هم بر پایه همین طلسم های محبت زوری بین اشخاص هستن.

جادوی سیاه، جن زدگی، درمان و رفع جادو و جن زدگی

افرادی که جادوی سیاه انجام میدن گاهی دلایل زیادی میارن تا کار خودش رو موجه جلوه بدن و حتی اون رو وسیله ای برای کمک به افراد بدونن. برای مثال در برخی مناطق عرب نشین از اون برای پسر شدن نوزاد استفاده میشه و دیگه کاری ندارن که عواقب این کارهای عجیب در آینده چه خواهد شد.

خودم افرادی رو از نزدیک میشناسم که مثلا با استفاده از جادوی سیاه تونستن دو نفر رو علارقم مخالفت یکی از اونها به هم برسونن و چند سالی هم با همدیگه زندگی کنن ولی بعدش به طرز وحشتناکی زندگی اونها دچار تلاطم شده و مجبور شدن طلاق بگیرن. بنابراین ممکنه مشکلات شما در ابتدا با جادوی سیاه حل بشه ولی بعدها (گاهی پس از چند روز و گاهی پس از چند سال) بلاخره نتیجه منفی کارتون رو خواهید دید و فرار از این کارما غیر ممکن هست.

گاهی هم اهداف جادوی سیاه متوجه افرادی هست که ممکنه اونها رو نشناسیم. برای مثال نوعی از جادوی سیاه در هندو معمولا با استفاده از چیزهایی مثل لیمو و فلفل و … هست. حلقه هایی از لیمو و فلفل به همراه انرژی های منفی که به داخلشون فرستاده شده در محلهایی که شلوغ هست قرار داده میشه و این انرژی های منفی افرادی که از کنار اونها رد میشن رو تحت تاثیر قرار میده. البته در هندو از مواردی مثل جمجمه، قربانی انسان و حیوان و … هم استفاده میشه و در مواردی مثل انتقام، کسب ثروت و درمان و جذب افراد هم استفاده میشه.

مسئله دیگه اینکه همه انواع جادوی سیاه الزاما ربطی به هتک حرمت مقدسات ندارن ولی معمولا انواع عربی اونها توسط ریاضاتی که دقیقا نقطه عکس اسلام هست انجام میشه مثل وضو با ادرار و نوشتن آیات قرآن به صورت برعکس با خون خصوصا خون قاعدگی زنان و هتک کتاب قرآن و …. در حدی که شیطان رو راضی کنه. البته اینها به تنهایی کافی نیست و اونها هم باید همراه با ریاضات مربوطه باشه. متاسفانه افراد کنجکاوی هستن که گاهی ازم میپرسن اگر قرآن رو پاره کنن به قدرت میرسن یا نه… اگر به همین راحتی بود که تعدادی از پورن استارها که کارشون تهیه چنین فیلمهای مستهجنی هست و توش به مقدسات توهین شدید میکنن و اون رو تبدیل به فانتزی جنسی کردن الان باید جادوگر میشدن و کوه ها رو جا به جا میکردن ولی اتفاقی نیفتاده و قرار هم نیست به این راحتی رخ بده.

یکی از افرادی که قرآن رو برای رسیدن به پول و نزدیک شدن به شیطان پاره کرده بود بهم گفت که بعد از پاره کردن قرآن، تکه ای از اون توجهش رو جلب میکنه و برمیداره میخونه. میبینه آیه ای هست که نوشته روزی رو ما تقسیم میکنیم. این آیه خیلی توش اثر کرد و فهمید این کارهای احمقانه نمیتونن خارج از فرمان خدا اثرگذار باشن و اگر قراره روزی رو خداوند تقسیم کنه بنابراین متوسل به شیطان برای افزایش روزی اون فایده ای نداره و اگر هم بشه موقتی هست و برکتی هم داخلش نیست و معمولا افراد بعد از اون دچار پشیمانی و بدشانسی و عذاب وجدان میشن.

کلا جادوی سیاه همچون نامش سرانجامی سیاه داره. یکی از بزرگترین جادوگران سیاه مثل دیون فورچن در کتاب مربوط به جادوی سیاه نوشته که “بشر حتی توسط جادوی سیاه هم نتونسته ناخنش رو به شیطان واقعی بندازه”. بنابراین چیزی که شخص رو گرفتار میکنه همون موجودات پست و شیاطین رده پایین هستن که به راحتی اختیار فرد ساحر رو به دست میگیرن و توسط اون زندگی افراد بیگناه رو متلاشی میکنن.

بررسی مکانیسم اثر وودو

جادوی وودو یکی از خطرناک ترین انواع جادوهای سیاه در جهان به شمار میره. منشا این نوع جادو از قاره آفریقا هست و در طی دهه های اخیر وودو به هائیتی و کشورهای آمریکای جنوبی و بخشهای جنوبی کشور آمریکا هم سرایت کرده و کم کم تبدیل به بخشی از مذهب کشورهایی چون هائیتی شده و هودو نام گرفته.

در اصل وودو رو برای شفای افراد از راه دور ساخته بودن و از امور مقدسی بوده که کم کم دست افراد اشتباه افتاده و از اون پس به عنوان وسیله ای برای آزار یا کشتن استفاده شده.

وودو یا هودو از بی رحم ترین و کشنده ترین شکل جادوی سیاه هستن که توسط اتصال به طنابهای روحی فرد کار میکنه. وودو به نقاط انرژیکی فرد (نقاط طب سوزنی چینی) حمله میکنه و باعث میشه که تعادل اندام حیاتی به هم بخوره و سیستم انرژیکی فرد رو تخریب کنه.

نکته مهم در این نوع جادو استفاده از لباسی که شخص پوشیده، مو، ناخن، نواربهداشتی و یا عکس فرد هست که اون رو برای ساختن عروسکی که نماد قربانی هست به کار میبرن.
بخش قلب عروسک برای اجرای مراسم باز هست تا بعدا قلب زنده یک حیوان رو بیرون بیارن و در حالی که ضربان داره داخل بخش قلب عروسک میذارن. سپس اون رو توسط اصوات شیطانی شارژ میکنن و از ارواح برای اتصال عروسک و قربانی توسط طنابهای روحی نامرئی کمک میگیرن.

هنگامی که این اتصال برقرار شد سوزنهایی به داخل عروسک در نقاط طب سوزنی وارد میشه تا سیستم انرژیکی قربانی رو تخریب کنه.

این درد به خود قربانی هم میرسه و مهم نیست فاصله اش از جادوگران چه قدر باشه. گاهی برای شدت گرفتن قدرت جادو، به قربانی خاکستر مرده که با انرژی منفی ترکیب شده رو میخورونن و این باعث میشه که تسلط کامل به روح و جسم قربانی پدید بیاد.

همون طور که قبلا اشاره شد اساس این جادو بر پایه تخریب سیستم انرژیکی هست و برای مردان معمولا نقاط سر، انگشتان بزرگ دست و پا و در مورد زنان سینه ها و نقاط شخصی برای ترساندن و آسیب زدن مورد حمله قرار میگیره.

قربانی توسط این نوع جادو معمولا طی ۲۸ روز (چرخه ماه) کشته میشه ولی اگه روح و جسم و روان قوی داشته باشه ممکنه تا چند سال هم حملات ادامه داشته باشه تا کشته شه.
این جادو به قدری در برخی از دولتها هراس ایجاد کرده که تمرین جادوی سیاه از این نوع در کشورهایی مثل کانادا و خاورمیانه ممنوع هست.

جادوی سیاه، جن زدگی، درمان و رفع جادو و جن زدگی

از علائم بروز جادوی وودو در شخص میشه به موارد زیر اشاره کرد. همه اونها معمولا به صورت ناگهانی ایجاد میشن:

– بیدار شدن و ترس شدید در اوایل خواب
– دیدن دود سیاه یا قهوه ای در برابر چشمان در بیداری
– احساس درد در نقاط مختلف بدن
– درد شدید در ناحیه زبان که حتی میتونه فرد رو بیدار کنه و گاهی هم با خونریزی همراه هست
– اثر سوختگی بر بدن
– درد رگهای قلب
– باد کردن لب و بخش هایی از بدن بدون دلیل
– خستگی زیاد
– احساس انرژی منفی شدید در حد خودکشی
– خارش شدید در برخی از نقاط بدن
– احساس سنگینی بسیار زیاد
– اگرخونه هم تسخیر شده باشه در این صورت صدای شنیدن همهمه و ضربه به دیوار و زنگ تلفن و نوسانات برق هم ممکنه دیده شه
– تشدید اثرات در هنگام ماه کامل
– در نهایت مرگ

شما چه دچار وودو و یا انواع دیگه جادوی سیاه شده باشید معمولا ۵ روز قبل و بعد از ماه کامل حسهای منفی بالا رو به صورت شدید تر حس میکنید چون بسیاری از مراسمات جادوی سیاه به وضعیت ماه بستگی داره.

 

ارتباط جادوی سیاه و متعلقات شخصی

جادوی سیاه نوعی از سحر هست که شخص میتونه توسط نیروهای جادویی و شیطانی به مقاصد شخصی خودش برسه و یا باعث بروز آسیب و حمله به شخص یا اشخاص دیگه میشه. معمولا این کار توسط مراسمات و کنترل موجودات غیر ارگانیک از جمله جنهای شرور و شیطان و … انجام میشه و وقتی این کنترلها به دست اومد میتونه از اونها برای ایجاد آسیب و حملات به موجودات استفاده کنه. این آسیب میتونه شامل ایجاد بدشانسی، جدایی، از دست دادن شغل یا همسر، آسیب روانی و فیزیکی و حتی مرگ و …. بشه.
تو این پست میخوایم ارتباط متعلقات شخصی و جادوی سیاه رو بررسی کنیم.

چیزهای شخصی مثل مو، ناخن، خون و مایعات بدن ارتباط انرژیکی شدیدی با صاحب اون دارن و به عنوان DNA روحی شناخته میشن. از طریق اونها، موجودات غیر ارگانیک میتونن شخص رو هر جا که باشن پیدا کنن. جادوگران توسط اونها میتونن اثرات جادویی خودشون رو به شخص برسونن. به خاطر همین هست که تو بعضی از نفرین های جادوی سیاه وجود مو و ناخن و … شخص لازم هست. اگر در اطراف خودتون افراد مشکوک به انجام جادوی سیاه میشناسید مراقب باشید که این موارد شخصی به دست اونها نیفته.

حتما در مورد عروسکهای وودو و ابزارهای مشابهش چیزهایی رو شنیدید. همونها که وقتی بهش سوزن بزنن شخصی که ناخن و یا مو و خونش به اون عروسک متصل باشه درد سوزن بهش میرسه. گاهی از عکس هم استفاده میشه ولی قدرت چندانی نداره. این نوع جادو تو انواع مختلفی از سیستمهای ماورایی دیده میشه.

اینکه ساحر بخواد مستقیما توسط جن یا سحر شما رو اذیت کنه احتمال آسیبش کمتر هست ولی اگه خون یا مایعات شما رو به دست بیاره و مراسم جادویی رو انجام بده گاهی میتونه کشنده باشه.
تو کشورهایی که این نوع جادو مرسومتر هست گاهی نه تنها شخص بلکه خاندان و نسلش هم ممکنه شدیدا تحت تاثیر قرار بگیره. ممکنه اثراتش رو به صورت تصادفات و یا بدشانسی های مکرر تجربه کنن.

هر نوع جادوی سیاهی با داشتن این متعقات شخصی طرف میتونه چندین برابر قدرتمند بشه حتی اگه توسط شخصی انجام بشه که دانش و توانایی زیادی تو جادوی سیاه نداره. البته گاهی هم این آسیبها از روی عمد نیست.

برای مثال شخصی که عاشق دلشکسته شده و روی نامه ی معشوقش گریه میکنه میتونه چنان حمله روانی قدرتمندی رو تولید کنه که به طرف آسیب زیادی برسه.
حتی جنهایی که شخص عاشق رو کنترل میکنن میتونن از طریق این ارتباط ایجاد شده وارد عمل بشن.

هنگامی که دو نفر عاشق میشن و یا ازدواج میکنن پیوندهای عمیق انرژیکی بین اونها پدید میاد که میتونه باعث انتقال حملات ماورایی از یکی به دیگری بشه. معمولا چند سال طول میکشه تا این ارتباط انرژیکی بعد از جدایی دو طرف قطع بشه و معمولا برای مردان زودتر از زنان رخ می ده.

جادوی سیاه، جن زدگی، درمان و رفع جادو و جن زدگی

فرق بین ابتلا به جادوی سیاه و جن زدگی

برخی از افراد به خاطر بروز برخی از مشکلات ماورایی که تو زندگی شون پیش میاد ممکنه از خودشون بپرسن که آیا دچار جن زدگی شدن و یا اینکه کسی به اونها جادوی سیاه فرستاده؟

 

تمایز بین اون دو کمی پیچیده هست چون گاهی جادوی سیاه به کمک جنهای شرور انجام میشه و ممکنه علائم جنزدگی و ابتلا به جادوی سیاه کمی مشابه هم باشه ولی به هر حال سعی داریم تو این پست مواردی از جادوی سیاه رو که در اون جن نقش نداره رو با علائم جن زدگی مقایسه کنیم:

اگر علائم زیر رو دارید و عامل فیزیکی خاصی براش سراغ ندارید به احتمال زیاد تنها دچار جن زدگی شده اید:

– بی خوابی شدید
– بیدار شدن های مکرر از خواب به همراه استرس
– تجربه بختک و عدم حرکت عضلات در زمان بین خواب و بیداری (مشابه فلج عضلات در رویابینی)

– کابوسهای غیر عادی
– دیدن حیوانات خاص در کابوس مثل گربه، موش،سگ، مار، شیر و شتر و …

– راه رفتن در خواب
– گریه یا خنده در خواب
– دیدن خود در قبرستان یا مکانهای کثیف در رویا
– دیدن موجودات عجیب بلند قد یا کوتاه قد یا سیاه رنگ در رویا
– دیدن سایه تو بیداری
– احساس کردن شخص دیگه ای کنار شما
– نفرت ناگهانی از مقدسات
– درد و فشار یا تجمع انرژی عجیب در نقطه ای از بدن

علائم بالا معمولا تو جن زدگی ها دیده میشه ولی بروز اونها ممکنه با چیزهای دیگه همپوشانی داشته باشه و الزاما نشانه تسخیر توسط جن نباشه.

اگر شخص مبتلا به جادوی سیاه شده باشه معمولا علائم زیر دیده میشه:

– از دست دادن ناگهانی کار و شکست مالی
– نفرت یا عشق ناگهانی نسبت به شخص
– بی زاری ناگهانی از همسر
– بدن درد
– افرادی که شما رو دوست دارن یه مرتبه ازتون فاصله میگیرن
– بدشانسی های مکرر

اگر جادوگر همزمان در جادوی سیاه خودش از جن هم استفاده کرده باشه معمولا علائم زیر هم مشاهده می شه:

– درد هنگام خواب (انگار که کسی داره بدنتون رو سوزن سوزن میکنه)
– دیدن سایه سیاه در طول روز
– احساس تعقیب شدگی
– احساس بیزاری نسبت به اعمال عبادی و اینکه اگر بخواید عبادت کنید احساس استرس و اضطراب میاد سراغتون تا شما رو از وضعیت عبادی خارج کنه.

 

درمان ابتلا به سحر و جادوی سیاه و چشم زخم

اگر حس میکنید علائم ابتلا به جادوی سیاه از نوع خفیف رو دارید و یا شخصی شما رو دچار چشم زخم کرده میتونید کارهای زیر رو انجام بدید:

–    روزه گرفتن
–    رفتن به جاهای مقدس
–    مراقبه و حس غوطه ور شدن در نور بنفش
–    خواندن دعا. فرقی نمیکنه چه دینی داشته باشید و از قرآن باشه یا انجیل یا وداها. مهم اینه که بر اساس اعتقادات قلبی تون باشه.

لینک کوتاه : https://norehedayat.com/?p=1164

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.