تاریخ : چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹ 12 ربيع أول 1442 Wednesday, 28 October , 2020
3

بیداری روحی چیست؟

  • کد خبر : 1634
  • 01 تیر 1399 - 18:53
بیداری روحی چیست؟

در این پست از سایت انجمن متافیزیک و علوم غریبه نور هدایت با مفهوم بیداری روحی بیشتر آشنا میشویم . در ادامه با ما همراه باشید بیداری روحی واقعی تابش آفتاب و رنگین کمان ها نیست. آن می تواند شامل حذف عواطف و انرژی های بسیار منفی و نامناسب از گذشته مان باشد. با بیداری […]

در این پست از سایت انجمن متافیزیک و علوم غریبه نور هدایت با مفهوم بیداری روحی بیشتر آشنا میشویم . در ادامه با ما همراه باشید

بیداری روحی واقعی تابش آفتاب و رنگین کمان ها نیست. آن می تواند شامل حذف عواطف و انرژی های بسیار منفی و نامناسب از گذشته مان باشد. با بیداری پیوسته و تازه یافت شده خودتان، به این انرژی های روحی اجازه دهید تا انتشار یابند و با نور جایگزین شوند. مقاومت در برابر حرکت به جلو موجب افسردگی یا درد می شود.یک ظهور فیزیکی مقاومت پر توان.
با این حرکت دیاگرامی، ما یک بیداری روحی زیبا را در خودمان ممکن می سازیم و سرانجام این حرکت به حرکت جمعی مثبت عالم گیتی اضافه می گردد. این فرآیند برای ما این امکان را فراهم می سازد تا بهترین حالت وسبک زندگی را تجربه کنیم و توان مثبت بودن قابل دسترس درونمان را در همه زمان ها از طریق نیروی الهی دربر گیریم.
یکبار دیگر روح بیدار می شود، جستجو آغاز می شود و شما هرگز نمی توانید به عقب برگردید. در آن هنگام شما با اشتیاق خاصی برانگیخته شده اید که هرگز دوباره به شما اجازه نخواهند داد که در زمینه های خوشنودی خود و ادراک جزئی درنگ کنید. جاودانگی شما را متقاعد می سازد. در این زمان شما از سازش یا تهدید خطری که شما را از کوشش بسوی اوج ادراک باز می دارد متنفر هستید.

جان او دونوهو طی سالیان، من یک بیداری روحی یکنواخت و بسیار شدید را تجربه کرده ام. زندگیم کاملا در هر حوزه ای تغییر کرده است! واقعا زندگی شگفت انگیز است! من با ماهیت خود واقعی ارتباط یافته ام. چنانکه من با دیگران درباره بیداری روحی شان تحقیق و صحبت کرده ام، درمی یابم که ما همگی ویژگی ها و رویدادهای مشابهی را به اشتراک می گذاریم.
البته، برخی از افراد یک بیداری را تجربه می کنند و حتی آن را نمی دانند. من تصمیم گرفتم تا مشتاقانه این طرح کلی رایج ترین علایم را که شما ممکن است در یک بیداری روحی تجربه کرده باشید، ایجاد کنم. بنابراین شما می توانید به طور آگاهانه تر نیروی خود را در رشد و توسعه آن هدایت نمایید.

نشانه های بیداری روحی

۱. شما سیستم های باور جدید را ایجاد می نمایید.

آیا شما امروزه از باورهای مشابهی حمایت می کنید که ۵ یا ۱۰ سال قبل داشته اید؟
هر کسی که یک بیداری روحی را تجربه می کند سیستم های باور قدیمی و سبک زندگی قدیمی را از خود خارج میکند. ما شروع به تفکر خارج از موضوع می کنیم و واقعیت فیزیکی مان را مورد بحث قرار می دهیم که در گذشته فکر می کردیم که بهنجار بوده.
ما نقض هنجارهای اجتماعی و پذیرش آزادی را راحت تر احساس می کنیم. و ما همگی دارای اراده آزاد هستیم و همانگونه که ما بیشتر و بیشتر شروع به بیداری روحی می کنیم تشخیص می دهیم که ممکن است ما آن دسته از حقوق را به آزادی عملی که می توانستیم بکار نبرده ایم. برای برخی از ما، همانند این است که ما از یک زندان روانی فرار کرده ایم. اما همان طور که ما در سفر روحی مان تغییر کرده ایم تشخیص می دهیم که زندان روانی در کل زمان به طور کامل باز بود.

۲. شما آزادی بیشتر و اشیا کمتری می خواهید.

شما آرامش را در زندگی بسادگی بیشتر می یابید.در این نوع ازسبک زندگی بجای خرید بیشتر و پر کردن هر گوشه خانه تان با دارایی های مادی، شما خودتان را می یابید که اشیاء قدیمی را تمیز می کنید یا آنها را می فروشید یا هدیه می دهید.
شما تصمیم گرفته اید که زندگی تان را مدیریت کنید و می دانید که کمتر، بیشتر است. در این شرایط وسایل سنگین تر از زندگی شما حذف می شود. در ادامه انجام آن، همچنین موجب رهایی جدی از اشیاء قدیمی می شود. پس از آن احساس خوشدلی عمیقی که ما (آگاهانه و ناخودآگاه) غالبا آن را انجام می دهیم تا این که در می یابیم که تمایل کمتری به خرید بیشتر داریم.
عشق و شادی واقعی نمی توانند در اشیاء یا دارایی بیشتر یافت شوند. شادی دائمی ناشی از بخش درونی است.

 

۳. یک میل یا تغییر ناگهانی در یک شغل یا حرفه.

شما فراخوانده شده اید که همین حالا هدف زندگیتان را تحقق ببخشید. آیا می شنوید؟
اکثریت افراد یک بیداری روحی را تجربه می کنند که یک تغییر را در شغل یا حرفه تجربه کرده اند. اگر این را تجربه نکرده اید، احتمالا شما دارای یک میل آشکار عمیق هستید. آیا به ترس اجازه می دهید تا مانع شما شود؟
از هر مخالفتی خود را رها کنید و با اطمینان خارج شوید و فقط آن را انجام دهید. شما مجبور نیستید که همه جزئیات را همین الان بدانید. آن یک راز در زندگی است! ما همیشه جزئیات کم اهمیت را نمی دانیم. جامعه و نیروی الهی از آن برای ما محافظت می نماید.
اگر قبلا این کار را انجام داده اید، احتمالا همین الان زندگی را دوست دارید! تحول جدید شما احتمالا آسان نبود اما بخوبی ارزش آن را دارد. ادامه دهید، شما ادامه خواهید داد تا در این مورد پیشروی کرده و پیشرفت بیشتر داشته باشید. جامعه توسعه سالم را دوست دارد!

۴. شما خودتان را می یابید که الهام و توسعه فردی را دریافت کرده اید.

در طول بیداری روحی شما به سوی بهترین خودتان هدایت می یابید. کسی که ما هستیم و کسی که ما به سوی آن در حرکت هستیم می تواند در عادات روزانه ما مشاهده شود. چنانکه ما نور و روشنایی را دریافت کرده ایم، به اطرافمان با الهام، مثبت بودن (یقین) و فعالیت های رشد فردی نگاه می کنیم. این می تواند در شکل فیزیکی یا روحی باشد. برای مثال، شما ممکن است در خواندن خود کتاب های راهنما، تمرین یوگا، مدیتیشن (اندیشه)، دعا کردن، سمینارهای رشد فردی، دو، پیاده روی، رفتن به کلیسا، گوش دادن به کتاب های شنیداری و غیره دریافت کرده باشید.
برای یادگیری و عشق ورزیدن زندگی کن. برای عشق ورزیدن و زندگی کردن یاد بگیر. به زندگی کردن و یادگیری عشق بورز. بنابراین ممکن است زندگی را تجربه کنید که آرزو دارید. ریکو داشیم

۵. میل عمیق به ارتباط بیشتر با طبیعت

ما طبیعت را درک کرده ایم زیرا آن بخشی از ماست. درک طبیعت به ما اجازه می دهد تا از جهان مادی که ساخته ایم دور باشیم و واقعا با نیروی الهی، توان بالاتر ما، خدا، منبع، جامعه در ارتباط باشیم.مامهارت رهبریکردن خودمان را داریم.
اگر ما بدقت گوش دهیم طبیعت نیز با ما صحبت می کند و با ما ارتباط برقرار می کند. این رابطه ای است که هر کسی می تواند ایجاد نماید و افرادی که دارای یک بیداری روحی هستند آن را انجام می دهند. ما در واقع در حال درک ارتباط عمیق مان با طبیعت هستیم. در طول سالیان، بیل مویرز با بسیاری از مولفان، فیلسوفان و متخصصین الهیات برجسته جهان درباره ارتباط روحی شان با طبیعت گفتگو کرده است و و همه چیز شامل آن می شود.

۶. شما الگوهای خواب غیرعادی را تجربه می کنید.

برخی از افراد که یک بیداری روحی را تجربه می کنند دارای مشکل در خوابیدن، هستند. در درون چه اتفاقی روی می دهد که شما را بیدار نگه می دارد. آن یک میل هیجانی است و برخی از افراد می دانند که چگونه آن انرژی را هدایت نمایند درحالیکه دیگران مطمئن نیستند و این آنچه است که اصولا شما را در شب بیدار نگه می دارد. بیشترین گزارش که آنها هم دارای مشکل چرت زدن هستند  در ساعت ۲ و ۴ صبح می باشد.
در صورتیکه شما الگوهای خواب غیر عادی را تجربه می کنید، مشکلی نیست. نگران نباشید. فعالیت زیادی در شما در حال روی دادن هستند و آن یک فرآیند طبیعی است. بهترین کار برای انجام هر آنچه که شما را برای انجام کاری فرا می خواند – تا حدودی نوشتن است.
روی هم رفته، بهترین کار این است که برگردید بخوابید. اگر شما نمی توانید بخوابید، سعی کنید موسیقی بنوازید. من یک برنامه بر روی گوشی ام استفاده می کنم که دارای مدیتیشن و ضربان های دوگوشی است. آن بسیار شفابخش است و فورا به خواب می روم. عطر سنبل، ملاتونین یا حتی یک لیوان نوشیدنی نیز به خواب رفتن شما کمک می کند.

۷. خود صحبتی یا صحبت با خالقتان را افزایش داده اید.

اگرچه ما همگی آن را نمی پذیریم، تا حدودی کمی خود صحبتی انجام می دهیم. آن به ما کمک می کند تا آنچه که در حال روی دادن است منطقی و عاقلانه باشد. در زمان هایی ما می توانیم درمانگر خودمان باشیم. این یک مهارت است مهارت رهبری افکارمان و در واقع بسیار سودمند است زیرا واقعا فقط شما می دانید که چه چیزی نیاز دارید. آن یک خطای حسی است که ما فکر می کنیم نیاز داریم از کسی خارج از خودمان بپرسیم.
اگر شما یک بیداری روحی  و در واقع این نوع از سبک زندگی را تجربه می کنید، متوجه خواهید شد که خود صحبتی بیشتری انجام دهید. هنگامی که شما تنها هستید، ممکن است دقایقی از زمان یا حتی بیشتر را با خودتان تند تند حرف بزنید. بسیار خوب است – شما دیوانه نیستید! سطح جدیدی از ارتباطات در خود شما روی می دهد.
شما به خودتان اجازه می دهید که به سطح شناخت بیشتری از خودتان دست یابید – تعدادی از افراد واقعا همه جواب ها در مسیر خود را می دانند. این تعمیم شما است که به نیروی الهی ارتباط دارد. بهترین اقدام برای ادامه، امکان دسترسی به شناخت سطح بیشتری از خودتان است. گفتگوها افزایش می یابد و آنها منسجم تر، پویاتر و حساس تر می شوند. اگر بردبار هستید، چرا که نه، آن را بنویسید یا ضبط کنید و بعدا به آن گوش دهید. درمان مبتنی بر بینش عالی و آزاد بهترین اقدام می باشد.

۸. تجربه همزمانی

درحالیکه این موارد بیش تر از رویدادهای همزمان، همزمانی نامیده شده اند، همیشه در حال روی دادن هستند، اخیرا بیداری روحی که در اطرف شما در حال رویدادن هستند، شما را از ارتباط آگاه ساخته است.
همزمانی تجربه رویدادهای معنادار و مرتبطی است که به طور غیر محتمل اتفاق محض می باشند. مفهوم همزمانی نخست توسط کارل جانگ، یک روانشناس سویسی در سال ۱۹۲۰ توصیف شد.
همزمانی ها دارای معنی هستند؛ آنها معمولا ما را به سوی بهترین مسیر هدایت می کنند، اما گاهی اوقات آنها فقط یک یادآوری به ما می دهند که ما در مسیر درست هستیم. سلام موجود زنده عجیب، شما یک کار شگفت انگیزی انجام می دهید!
عموما همزمانی خودش را در زنجیره هایی در اطراف ما نمایان می سازد، زیرا مبحث‌ معانی‌ رمزی‌ اعداد اساسا با خلقت پیوند یافته است. شما ممکن است الگوهای اعداد مانند ۱۱:۱۱، ۱۱۱، ۳۳۳، ۵۵۵ و غیره را ببینید. آنها هر یک در مسیر و شرایط ما منحصر بفرد هستند. هنگامی که ۱۶ ساله بودم شخصا این آغاز را تجربه کرده ام– یعنی آغاز بیداری روحی من. معروف ترین و محبوب ترین مولف و مدرس، دورین ویرتو نیز بر این باور است که ما بوسیله اعداد هدایت می یابیم.
هنگامی که ما واقعا معنی و هدف موثر همزمانی را در زندگیمان درک می کنیم، می توانیم آن را بکار ببریم و زندگیمان را رهبری کنیم. تا ما را به سوی جلو حرکت دهد و تصمیمات بهتری گرفته شود. همزمانی همیشه ما را هدایت می کند، آن به خودمان بستگی دارد که توجه کنیم!

۹. احساس بیشتری از یکتایی

ما همگی باهم ارتباط داریم! چنانکه ما بیداری روحی فردیمان را تجربه می کنیم، تشخیص می دهیم که ما با بدن فیزیکی مان تعریف نشده ایم. ما بسیار بیشتر از آن تعریف هستیم و انرژی ما خارج از ما توسعه می یابد.  هر فرد، مکان و اشیا برای دلیلی در زندگی ما است آن را در برخی از روش ها دریافت کرده ایم.
این ارتباط درک عمیقی در درون ایجاد می کند که ما جدای هر چیز هستیم و همه چیز از ما جدا است. ما جزئی از اجتماع محلی هستیم به همان اندازه که جدا از کیهان (نظام عالم موجود) هستیم.
مواردی که زمانی اتفاق محض بودند برای ما معنادار شدند. ما واقعا معنی و اهمیت همزمانی را در زندگی مان درک می کنیم. همزمانی ما را هدایت می کند، آن به خودمان بستگی دارد که توجه کنیم!

۱۰. میل به خوردن غذای سالم تر و مراقبت بهتر از بدن مان

بدن ما پرستشگاه روح ماست. اگر بخواهیم سبک شویم باید کم بخوریم. غذاهایی با انرژی سبک مواد مغذی بالا غذاهای نپخته ای هستند که از زمین روییده اند. هر چه بیشتر این غذاها را در بدنتان وارد می کنید شما سالم تر خواهید شد.
طبیعی است که در برابر خوردن غذای سالم نگران باشیم. ما مصرف کننده های سالمی به دنیا آمده ایم، آن تاثیر بیرونی فرهنگ ماست که ما با آن برنامه به دنیا آمده ایم تا غذای ناسالم بخوریم. غذایی با ارزش غذایی کم ،سود بسیار زیادی را برای شرکت ها و سازنده های آن ایجاد می کند.
اکثریت افرادی که یک بیداری روحی واقعی را تجربه می کنند  سبک زندگی سالم و روش های سالم تر خوردن را دریافت می کنند. ما همگی نظر خودمان را داریم که چه چیزی بهترین است، اما هیچ کسی نمی تواند مخالفت کند که میوه ها و سبزیجات نارس، دست نخورده، نپخته از زمین اصلی ما همیشه بهترین انتخاب است.

۱۱. احساسات غمگینی یا هیجان عمیق

در مسیر این سفر شما احساسات متناوب غمگینی درونی و عمیق را تجربه می کنید. گاهی ممکن است دقیقا بدانید چرا می توانید آن (احساسات) را رها کنید و آن را با عشق جایگزین سازید، در اوقات دیگر ممکن است نظری نداشته باشید.
این چیزی است که ما همگی هر چند وقت یکبار انجام می دهیم. هنگامی که ممکن است همیشه دلیل را ندانید، مطمئن باشید که دلیلی دارد. شما گذشته خودتان را رها می کنید و انرژی منفی می پرورانید. همچنانکه هیجانات بروز می کنند اجازه دهید خارج شوند و نور الهی همه قسمتها را فرا گیرد. هر فرد تنهایی! اجازه ندهید حتی یک نقطه باقی بماند زیرا شما شایسته آزادی هیجانی هستید که در طرف دیگر است.
اگرچه این فرآیند می تواند مشکل باشد، آن را بپذیرید، به طور دائمی بدرود بگویید و برای آزادی آن سپاسگزار باشید. پس از آن، روح شما سبک خواهد شد و شما با عشق بیشتر و نیروی الهی مثبت پر خواهید شد.

لینک کوتاه : https://norehedayat.com/?p=1634

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.